18 lut 2019

Kolumny Audio w ofercie salonu Nautilus

Posiadanie dobrej jakości sprzętu grającego jest marzeniem niemal każdego fana muzyki. W poszukiwaniu najlepszych doznań dźwiękowych warto zdać się na najlepszej klasy sprzęt grający a taki oferuje salon Nautilus. 

Technologia w służbie dźwięku

Zapaleni melomani twierdzą, że odbiór muzyki w dużej mierze zależy od rodzaju sprzętu na jakim jest odtwarzana. Wymagający klienci wiedzą, że ich oczekiwań nie spełni żaden sprzęt z popularnych marek elektroniki i swoje kroki kierują do miejsc oferujących profesjonalny sprzęt nagłaśniający. Salon Nautilus jest synonimem innowacji, jakości i miłości do muzyki. Unikalną cechą tego miejsca jest bogaty asortyment oraz fachowe doradztwo w wyborze wymarzonego m.in. sprzętu audio. Salon w swojej ofercie posiada wiele rodzajów głośników, które zapewniają optymalną jakość dźwięku i niezapomniane doznania muzyczne. Stali klienci są na bieżąco z ofertą Salonów Nautilus, gdzie można znaleźć m.in. najlepsze na rynku kolumny audio do domowego jak i profesjonalnego użytku. W sprzedaży jest wiele modeli, które zadowolą słuchaczy z dużym jak i mniej zasobnym portfelem, a klient ma możliwość samodzielnego skomponowania swojego wymarzonego zestawu.

kolumny Nautilus

Kolumny Nautilus - jakość dla koneserów

To co wyróżnia kolumny audio dostępne w salonie Nautilus są przede wszystkim materiały i komponenty. Każdy element sprzętu jest tworzony od podstaw przez pasjonatów ponieważ zarówno projektanci, designerzy jak i inżynierowie tworzący produkt są zaangażowani w poszczególne etapy tworzenia, a naczelnym wyznacznikiem jest wysoka jakość, która przyświeca konstruktorom. W większości obudów jest zastosowane najlepszej jakości drewno, często pochodzenia egzotycznego co pozwala uzyskać wysmakowany i elegancki wygląd. Natomiast serce głośników tworzą najlepszej klasy przetworniki i membrany, które zadowolą najbardziej wybredne ucho. Wybór kolumn audio jest ogromy, a w ofercie sklepu Nautilus dostępnych jest większość topowych marek takich jak Spendor, Phonar, Castle czy wykonywanych na zamówienie perełek Boenicke Audio. Niemal każdy z producentów oferuje różne wersje i klasy produktów - np. duńska firma Dynaudio posiada w swoim portfolio luksusowe wersje dla najbardziej wymagających słuchaczy (jak chociażby  wolnostojące, designerskie zestawy głośnikowe z serii Confidence Platinum C4) jak i bardziej dostępne cenowo serie Xeo. Przy wyborze wymarzonych kolumn audio warto wziąć pod uwagę nie tylko dostępne środki, ale przede wszystkim przestrzeń i miejsce użytkowania. W dokonaniu właściwego wyboru z pewnością pomogą profesjonalnie przeszkoleni pracownicy salonu Nautilus.

Przy tak ogromnym wyborze sprzętu każdy audiofil z pewnością znajdzie coś dla siebie, a ograniczać go może jedynie zasobność portfela. Warto pamiętać, że salon Nautilus oferuje różnego rodzaju promocje i atrakcyjne rabaty dla stałych klientów dlatego warto na bieżąco śledzić ich ofertę by mieć możliwość spełnić marzenia o wymarzonym zestawie grającym.

Zobacz również

Komentarze (0)